Wynajem komputerów

tlo komputer it conet

Wynajem komputerów

Wynajmowanie sprzętu komputerowego to doskonała alternatywna dla firmy, szczególnie, gdy budżet jest ograniczony. Wynajem komputerów jest odpowiedni nie tylko dla nowych, dopiero startujących przedsiębiorstw, lecz również dla tych, które są już obecne na rynku od długiego czasu i szukają sposobów na ograniczenie jednorazowych kosztów inwestycyjnych.

Jak wygląda rynek wynajmu komputerów?

Wynajem komputerów staje się coraz bardziej popularny i rozwija się w dwóch kierunkach. Jednym z nich jest wynajem krótkoterminowy, gdzie sprzęt potrzebny jest jedynie na kilka godzin szkolenia, czy maksymalnie kilka dni trwania konferencji. Jest wiele firm oferujących tego typu usługi, jednak należy zaznaczyć, że oferowany sprzęt jest używany i, niestety często, niezbyt aktualny.
Drugim kierunkiem jest długoterminowy wynajem komputerów. Zapotrzebowanie na długookresowy wynajem mają firmy, które nie chcą ponosić wydatków inwestycyjnych, które często są wysoką, jednorazową kwotą. Chcą natomiast, aby ich pracownicy mieli zawsze aktualne oprogramowanie i serwisowany sprzęt.

Jesteś zainteresowany wynajmem komputerów?

Komputer w abonamencie

Obecny trend na usługi abonamentowe, takie jak np. Netflix, Amazon Prime, czy Spotify, zwrócił uwagę na łatwość i powszechność tego rozwiązania. Dlatego nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rynku IT i wykorzystanie tego rozwiązania. Istnieje kilka nazw tego typu usług:

Wszystkie te akronimy kryją tę samą usługę: komputer wraz z oprogramowaniem w ramach abonamentu. Rodzaj oprogramowania i ewentualnych dodatkowych usług zależą od firmy ją oferującej. Te proponowane przez CONET, w ramach KOS, czyli serwis, helpdesk i administracja, stanowią obecnie najpełniejszą ofertę na rynku w dodatku w najatrakcyjniejszej cenie.

KOS od CONET, czyli wynajem komputerów w abonamencie

KOS, czyli Komputer, Oprogramowanie i Serwis, to nowa usługa firmy CONET. Odpowiada ona na rosnące zapotrzebowanie na wynajem komputerów w abonamencie. Jednak KOS, to coś więcej niż tylko wynajem sprzętu komputerowego. W ramach KOS oferowane jest również zawsze aktualne oprogramowanie firmy Microsoft oraz dodatkowe usługi IT. Abonament Basic skałda się z oprogramowania Microsoft 365 Business Apps oraz usługi serwisu. Abonament Optimal to Microsoft 365 Business Standard oraz serwis i helpdesk. W najpełniejszym abonamencie Prime dostępny jest pakiet Microsoft 365 Business Premium oraz serwis, helpdesk i administracja.

Wybierz swój abonament KOS

plan basic

BASIC

od 209 PLN/miesiąc

Notebook
Windows 10
Microsoft 365 Apps
Konfiguracja
Serwis


plan optimal

OPTIMAL

od 249 PLN/miesiąc

Notebook
Windows 10
Microsoft 365 Business Standard
Konfiguracja
Serwis
Ubezpieczenie
Helpdesk

plan prime

PRIME

od 309 PLN/miesiąc

Notebook
Windows 10
Microsoft 365 Business Premium
Konfiguracja
Serwis
Ubezpieczenie
Helpdesk
Administracja


Jeżeli masz pytania dotyczące KOS i wynajmu IT, skontaktuj się z nami!

CONET Sieci i Systemy

ul. Leszno 32
01-199 Warszawa
+48 228771525
handlowy @conet.pl

O NAS

NASZE USŁUGI

ZNAJDŹ NAS NA