Wynajem IT

tlo komputer it conet

Wynajem IT

Posiadanie sprzętu komputerowego w obecnych czasach jest praktycznie niezbędne do prowadzenia firmy. Każdy rodzaj działalności wymaga chociażby komputera i drukarki, aby móc kontaktować się z klientami i kontrahentami. Wraz z powiększaniem się firmy, rośnie również zapotrzebowanie na sprzęt komputerowy i kogoś kto ten sprzęt obsłuży. Dla firm, które nie chcą tworzyć osobnego działu, wynajem IT jest idealnym rozwiązaniem.

Wynajem usług IT, jako alternatywa do tworzenia osobnego działu i zatrudniania wykwalifikowanego personelu, który często jest bardzo drogi, jest coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym przez firmy. Dzięki coraz nowszym rozwiązaniom technologiczny, obsługa IT staje się całkowicie zdalna i odbywa się bez angażowania użytkownika końcowego sprzętu komputerowego. Model zarządzanych stanowisk pracy jest o tyle wygodny, że wszelkie prace wykonywane na serwerach czy aktualizacje oprogramowania odbywają się w tle i zupełnie nie przeszkadzają pracownikom w wykonywaniu swoich obowiązków.

Jesteś zainteresowany wynajmem IT?

Co się otrzymuje w ramach wynajmu IT?

W ramach wynajmu IT można korzystać nie tylko z samych usług IT, typu serwis, helpdesk czy administrację, które akurat są w ofercie abonamentowej KOS od CONET, lecz również sprzętu komputerowego. W takim pojęciu, wynajem IT staje się pełną usługą, która zaspokoi wszystkie informatyczne potrzeby firmy. Oprócz sprzętu komputerowego, można również wynająć pozostałe sprzęty, potrzebne do pracy w firmie, takie jak dodatkowe monitory, drukarki czy skanery. W ramach wynajmu IT od firmy CONET można pójść o jeszcze jeden krok dalej i skorzystać z usług programistycznych, które wirtualnie połączą ze sobą te skanery, drukarki i komputery i stworzą wewnętrzny, zamknięty obieg dokumentów, do którego będą miały dostęp tylko uprawnione osoby (jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat, skontaktuj się nami).

Wynajem IT często określany jest również jako DaaS (Desktop as a Service), HaaS (Hardware as a Service) czy PCaaS (PC as a Service). Mimo, że nazw jest kilka, wszędzie podstawa jest ta sama: możliwość użytkowania komputera wraz z oprogramowaniem oraz korzystania z dodatkowych usług IT w ramach jednego miesięcznego abonamentu. Takie podejście nie wymaga ponoszenia ogromnych kosztów początkowych i pozwala na rozpoczęcie działalności biznesowej natychmiast.

KOS od CONET – wynajem IT w abonamencie

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługę przygotowaliśmy dla naszych klientów KOS od CONET. KOS czyli Komputer, Oprogramowanie i Serwis dostępny jest w ramach trzech abonamentów: Basic, Optimal i Prime. Każdy z tych abonamentów składa się z trzech podstawowych elementów: notebooka, oprogramowania Microsoft i usług IT. Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych abonamentach, zapraszamy do zakładki porównanie abonamentów.

Korzyści z wynajmu IT

Korzyści z wynajmu IT w postaci KOS jest wiele. Najbardziej odczuwalnym jest oczywiście obniżenie kosztów oraz przeniesienie ich ciężaru z kosztów inwestycyjnych do kosztów operacyjnych. Oprócz tego powstają również oszczędności czasu dla działu IT. Idzie za tym możliwość przeniesienia ich skupienia na inne działania niż tylko utrzymanie sprzętu IT. Dzięki temu, pracownicy działu IT mogą np. rozwijać kolejne ulepszenia procesów w firmie lub zająć się automatyzacją tychże procesów. Kolejną korzyścią z używania KOS od CONET jest zawsze aktualne oprogramowanie. Dzięki temu, że w każdym abonamencie zawarty jest pakiet Microsoft 365 Business (w zależności od abonamentu: Apps, Standard lub Premium), pracownicy będą mogli korzystać z zawsze aktualnych programów i aplikacji.

Wybierz swój abonament KOS

plan basic

BASIC

od 209 PLN/miesiąc

Notebook
Windows 10
Microsoft 365 Apps
Konfiguracja
Serwis


plan optimal

OPTIMAL

od 249 PLN/miesiąc

Notebook
Windows 10
Microsoft 365 Business Standard
Konfiguracja
Serwis
Ubezpieczenie
Helpdesk

plan prime

PRIME

od 309 PLN/miesiąc

Notebook
Windows 10
Microsoft 365 Business Premium
Konfiguracja
Serwis
Ubezpieczenie
Helpdesk
Administracja


Jeżeli jesteś zainteresowany usługą KOS i wynajmem IT, skontaktuj się z nami!

CONET Sieci i Systemy

ul. Leszno 32
01-199 Warszawa
+48 228771525
handlowy @conet.pl

O NAS

NASZE USŁUGI

ZNAJDŹ NAS NA